Rezerwacja

Wizyty

Wybór zabiegów * Imie i nazwisko * Numer kontaktowy * Godzina wizyty * Data wizyty * Miejscowość *
Dodatkowe informacje np. ilość zabiegów, osób

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest FIRMAXYZ, z siedzibą w MIEJSCOWOŚĆXYZ.

Pola oznaczone * są wymagane.

O firmie

Ewelina Radoń

Ewelina Radoń

  • Absolwentka Wydziału Leskarskiego i Nauk o Zdrowiu
  • Ratownik Medyczny
  • Kosmetolog
  • Specjalista ds. Laseroterapii
  • Trener w Biznesie i Oświacie

Jestem pogodną i pełną życia osobą, pozytywnie nastawioną do ludzi i świata. Optymizm daje mi dużo pozytywnej energii którą dzielę się ze swoimi klientami oraz osobami z ktorymi współpracuje. Kocham to co robię i w każdy wykonywany zabieg wkładam dużo serca i rzetelności. Profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu jest poparte odpowiednim wykształceniem. Ukończyłam studia na kierunku Kosmetologia na Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krakowie, Absolwentka Wydziału Lekarsiego i Nauk o Zdrowiu na kierunku Ratownictwo Medyczne Kraków, tytuł specjalisty ds. depilacji laserowych – Light Sheer Hair Removal Laser, Mulitifuncional Platform Lumenis M22; Uniwersal IPL; Nd YAG, Alma Baby Soprano Remove, liczne kursy i szkolenia z dziedziny medycyny i kosmetologii estetycznej.

Pracuje na sprzętach medycznych najwyższej jakości firmy Lumenis oraz Alma.Laseroterapią zajmuje się od 2013r. Nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia przez polskich jak i międzynarodowych szkoleniowców, udział w targach kosmetologicznych, kongresach, wykładach i na bieżąco śledząc branżowe media i prasę zarówno z kosmetologi jaki medycyny. Współpracuje z gabinetami na terenia całej Polski z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej. Dzieli się swoją wiedza i wieloletnim doświadczeniem z innym prowadząc liczne szkolenia.

Liwia Buczko

Liwia Buczko

Ukończyła kierunek „Kosmetologia Medyczna” na Krakowskiej Akademii im. A. F. Modrzewskiego w 2016 roku. Za sobą ma ukończone szkolenia z technik oczyszczania twarzy, peelingów kwasowych, epilacji laserowej, stylizacji paznokci dłoni i stóp , endermologii oraz kurs stylizacji brwi. Kosmetologia jest jej największą pasją. Posiada 6-letnie doświadczenie pracy w branży kosmetologii. Największą radość sprawiają jej profesjonalna pielęgnacja twarzy gdzie łączy najnowocześniejsze techniki kosmetologiczne oraz pełna stylizacja brwi. Nieustannie rozwija swoją wiedzę, uczestniczę w wielu szkoleniach i kongresach z zakresu Kosmetologii.

„Lubię wyzwania, lubię pomagać, lubię patrzeć jak powoli na twarzach moich klientów pojawia się uśmiech, kiedy spoglądają w lustro”

Joanna Piskorz

Joanna Piskorz

  • Specjalista ds. Depilacji Laserowej
  • Specjalista ds. Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw

Kosmetyka była jej bliska od zawsze ale dopiero po skończeniu studiów na kierunkach finansowych postanowiła oddać się swojej pasji w całości i zaryzykowała wszystko aby "robić to co kocha". Ukończyła szkołę kosmetyczną w 2013r i od tamtej pory ciągle podnosi swoje kwalifikacje licznymi szkoleniami i kursami. Specjalizuje się w zabiegach na twarz, ciało, depilacji laserowej, a także w kosmetyce upiększającej. Jej hobby to również stylizacja paznokci.

 

Ewelina Jancarczyk

Ewelina Jancarczyk

Jest absolwentka Małopolskiej Szkoły Zawodowej, wydział humanistyki i zdrowia na kierunku kosmetologia. W listopadzie 2020 ukończyła roczną szkołę wizażu i stylizacji. Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej.Zawód kosmetologa w którym ma już dziewięcioletnie doświadczenie jest dla niej nieustannie ogromną pasją. Swoją prace wykonuje zawsze bardzo rzetelnie, z wielką starannością, dokładnością. Jest osobą otwartą, pogodną, chętnie nawiązuje kontakty z ludźmi.

Nasze nowe

Wydarzenia!

Kilka opinii

Naszych klientów

Opinie Ivilin