Rezerwacja

Wizyty

Wybór zabiegów * Imie i nazwisko * Numer kontaktowy * Godzina wizyty * Data wizyty * Miejscowość *
Dodatkowe informacje np. ilość zabiegów, osób

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest FIRMAXYZ, z siedzibą w MIEJSCOWOŚĆXYZ.

Pola oznaczone * są wymagane.

Usługi

Pielęgnacja dłoni i stóp

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd. Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez kobiety rodzajów manicure. Lakiery hybrydowe, wykorzystywane w tej nowatorskiej metodzie stylizacji paznokci, łączą w sobie zalety lakierów klasycznych, ale i elastycznych lakierów żelowych.

Dlaczego w 2021 warto postawić na paznokcie hybrydowe? Aplikacja hybrydy jest prosta, a warstwy lakieru cienkie, dzięki czemu manicure wygląda naturalnie, a jednocześnie jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia i odpryski. Paznokcie za sprawą manicure hybrydowego zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do 3 tygodni, co jest niemożliwe do osiągnięcia przy klasycznej metodzie stylizacji.

ALBO:

Manicure hybrydowy (hybrydy) jest zabiegiem stylizacyjnym, do którego przeprowadzenia wykorzystywany jest odpowiedni preparat utwierdzany lampą UV. Metoda ta wymaga odpowiedniego przygotowania paznokci w salonie kosmetycznym, głównie poprzez wykonanie tradycyjnej pielęgnacji w formie podstawowych zabiegów manicure klasycznego.

Na początkowym etapie dotyczy to usunięcia skórek, wypolerowania płytek oraz nadania im odpowiedniego kształtu. Właściwy przebieg manicure hybrydowego opiera się na nałożeniu bazy i lakieru, a także specjalnego preparatu nawierzchniowego. W klinice IVILIN każda z tych warstw utrwalana jest pod bezpieczną i nieinwazyjną lampą LED

Efekty zabiegu są długotrwałe i utrzymują się przez ok. 2-3 tygodnie. Dodatkową zaletą jest fakt, że preparaty hybrydowe nie wpływają na obciążenie płytki paznokci i nie ulegają łatwemu starciu lub blaknięciu.

MANICURE KOMBINOWANY

Na czym polega manicure kombinowany?

Mimo że moda na manicure kombinowany trwa od niedawna, jest to trend który podbija serca kobiet w całym kraju. Na czym więc polega popularny manicure kombinowany?

W skrócie mówiąc, cały zabieg to nic innego, jak bardzo dokładne przygotowanie płytki paznokcia oraz skórek wokół niego przed nałożeniem wybranego koloru. Podstawą jest niezwykle staranne wycięcie i wyfrezowanie skórek, pozwalające uzyskać wyjątkowy efekt wizualny. Taki zabieg sprawi że pomalowana płytka paznokcia będzie wyglądała jakby wychodziła spod skórek. Manicure kombinowany sprawdza się najlepiej w przypadku pracy przy użyciu lakierów hybrydowych ale można go wykorzystać również pod tradycyjne lakiery do paznokci.

PEDICURE FREZARKOWY

Pedicure frezarkowy to zabieg polegający na opracowaniu stóp i paznokci. W ramach zabiegu wykonuje się kąpiel odświeżająco-rozmiękczającą stóp, peeling oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy specjalistycznego urządzenia – frezarki. Podczas zabiegu pracuje się także nad zlikwidowaniem przesuszonych i popękanych pięt. Dodatkowo opracowuje się paznokcie, czyli usuwa skórki, poprawia kształt paznokcia, skraca długość płytki. Na samym końcu malujemy paznokcie lakierem  lub pokrywamy bezbarwną odżywką.

Pedicure frezarkowy jest doskonałą alternatywą dla starszej metody, w której wykorzystywano omegę. Obecnie użycie frezarki daje lepsze efekty. Skóra jest gładka, doskonale pozbawiona martwego naskórka i przesuszonych obszarów skóry.

PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy polecamy osobom, które nie mają czasu na malowanie paznokci u stóp. Zabieg przebiega dokładnie tak samo jak pedicure klasyczny, z tą różnicą, że zamiast malowania paznokci zwykłym lakierem stosuje się trwalszą metodę, czyli lakier żelowy (tzw. hybryda) utwardzany w lampie LED.

Pedicure hybrydowy upiększa stopy. Wygładza skórę, usuwa martwy naskórek, opracowuje płytkę paznokci, przywracając jej odpowiedni kształt i długość.  Lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach około 4 tygodni, w nienaruszonym stanie. Ze względu na to, że jest utwardzany w lampie i nie musi wysychać, to polecamy go wszystkim klientkom, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, które chciałyby opuścić gabinet zaraz po zabiegu, bez czekania aż lakier wyschnie i bez obaw o to, że zakładane skarpetki lub buty zniszczą otrzymany efekt.

PEDICURE KOMBINOWANY „EXPRESS”

Pedicure express to szybki zabieg poprawiający wygląd paznokci u stóp. Polecamy go osobom, które korzystają z zabiegów regularnie, dzięki czemu ich stopy są na tyle zadbane, że nie potrzebują opracowania frezarką podeszwy stóp.

Pedicure express to opracowanie płytki paznokcia, skrócenie jej długości, nadanie odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek, wykonanie peelingu stóp, pomalowanie paznokci, bez opracowywania stóp.

Pedicure express to szybki zabieg pielęgnacyjny, który zazwyczaj trwa tylko około 30 minut.

Pedicure express to:

* Szybkie odświeżenie stóp i poprawienie ich wyglądu

* Sposób na profesjonalne pomalowanie paznokci u stóp z dokładnym wygładzeniem skóry

REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP

Rekonstrukcja paznokci u stóp polega na odbudowaniu części lub całości paznokcia. Jest zalecana osobom, które mają krótkie paznokcie (np. ze względu na ich wzmożoną łamliwość ) lub potrzebują takiej usługi po problemach natury podologicznej. W każdym przypadku może być konieczne zastosowanie innej techniki i metody odbudowy paznokcia, dlatego wszystkie osoby zainteresowane tą usługą zapraszamy na specjalistyczne konsultacje.

Rekonstrukcja paznokci uszkodzonych mechanicznie lub chorobowo pozwala klientowi znów cieszyć się pięknymi i zadbanymi stopami. Po wykonaniu rekonstrukcji paznokcia można ozdobić płytkę lakierem kolorowym.

Nasze nowe

Wydarzenia!

Kilka opinii

Naszych klientów

Opinie Ivilin