Rezerwacja

Wizyty

Wybór zabiegów * Imie i nazwisko * Numer kontaktowy * Godzina wizyty * Data wizyty * Miejscowość *
Dodatkowe informacje np. ilość zabiegów, osób

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest FIRMAXYZ, z siedzibą w MIEJSCOWOŚĆXYZ.

Pola oznaczone * są wymagane.

Najczęstsze pytania odnośnie powiększania ust.

Blog

Na wstępie warto zacząć od tego, czym jest substancja, za pomocą której rozwiązuje się większość problemów pacjentów kliniki medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnego pochodzenia, który naturalnie występuje w ludzkim ciele i innych organizmach żywych.

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Powiększanie ust odbywa się poprzez wstrzyknięcie w wargi kwasu hialuronowego. Dzięki niemu możliwe jest powiększenie, a także wymodelowanie i skorygowanie kształtu ust. Wypełniacz jest podawany zawsze w optymalnej ilości, która nada naturalny efekt pełnych ust.

Czy zabieg powiększania ust boli?

Każdy ma inny próg bólu, więc odczucia podczas zabiegu są różne. Istnieje możliwość znieczulenia ust maścią znieczulającą, więc doznania są mniejsze - ale jednak niekomfortowe. 

Jaki efekt uzyskamy przy użyciu 1 ml?

1 ml w zupełności wystarcza, aby dodać objętości normalnym ustom. Przy bardzo wąskich wargach, efekt będzie widoczny, jednak nie optymalny. Wtedy można rozważyć dodanie kolejnego mililitra, ale najwcześniej po 3 miesiącach, aby uniknąć karykaturalnego efektu.

Kiedy widoczny jest ostateczny efekt?

Ostateczny efekt jest widoczny po dwóch tygodniach, wtedy też powinna odbyć się wizyta kontrolna, aby lekarz mógł ocenić wynik zabiegu.

Czy po zabiegu mogą wystąpić siniaki?

Jak najbardziej. Nie oznacza to jednak, że pojawiają się zawsze.

 

Nasze nowe

Wydarzenia!

Kilka opinii

Naszych klientów

Opinie Ivilin