Rezerwacja

Wizyty

Wybór zabiegów * Imie i nazwisko * Numer kontaktowy * Godzina wizyty * Data wizyty * Miejscowość *
Dodatkowe informacje np. ilość zabiegów, osób

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest FIRMAXYZ, z siedzibą w MIEJSCOWOŚĆXYZ.

Pola oznaczone * są wymagane.

Laseroterapia latem - obalamy mity

Blog

Nietrudno natknąć się na opinie mówiące o tym, że laseroterapii nie powinno wykonywać się wiosną i latem ze względu na słońce. W świecie kosmetologii i medycyny anti-aging od lat pokutuje przekonanie na temat ograniczeń związanych z możliwością wykonywania zabiegów z wykorzystaniem technologii laserowej. Ale jaka jest prawda? Czy można korzystać z laseroterapii latem? 

Jeśli tylko będziemy pamiętać o stosowaniu się do zaleceń podanych przez lekarza, nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonywania laseroterapii w lecie.

Przy zastosowaniu odpowiedniej pielęgnacji i fotoprotekcji możesz cieszyć się efektami zabiegów laserowych cały rok! Jakich efektów możemy spodziewać się po serii zabiegów z użyciem lasera? Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć i na jaki konkretnie rodzaj terapii się zdecydujemy.

 

Jeśli jesteś zainteresowana zabiegiem laserowym, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykonała go także latem - umów się już dziś!

Nasze nowe

Wydarzenia!

Kilka opinii

Naszych klientów

Opinie Ivilin